Вівторок, 26.09.2017, 15:45
Вітаю Вас Гість | RSS

Обдарована учнівська молодь Сумщини

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Календар
«  Квітень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Головна » 2014 » Квітень » 30 » Вітаємо з перемогою філологічно обдарованих учнів та студентів Сумщини!
12:31
Вітаємо з перемогою філологічно обдарованих учнів та студентів Сумщини!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 25 квітня 2014 року № 516                               «Про підсумки ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» визначено переможців вище названого конкурсу:

- серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів:

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

10 клас

Пупкова

Вікторія Володимирівна

Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Глухівської міської ради

Учитель – Гончаренко Наталія Іванівна

Семикаш

Ірина Вікторівна

Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Беспала Вікторія Іванівна

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

5 клас

Ісаєва

Олена Миколаївна

Сумська спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів № 25 м. Суми

Учитель – Власенко Ольга Сергіївна

Міняйло

Ксенія Романівна

Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Литвиненко Ольга Іванівна

9 клас

Костіна

Анастасія Володимирівна

Олександрівська гімназія  Сумської міської ради

Учитель – Лебідь Олена Валентинівна

Хачатар’ян

Каріна Азатівна

Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради  

Учитель – Зеленська Віра Єгорівна

11 клас

Ковтун

Валерія Валеріївна

Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1            ім. П. І. Калнишевського Роменської міської ради

Учитель – Кочура Катерина Володимирівна

Бабченко

Іван Євгенович

Олександрівська гімназія  Сумської міської ради

Учитель – Лебідь Олена Валентинівна

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

5 клас

Калантаєнко

Наталія Юріївна

Конотопська гімназія Конотопської міської ради

Учитель – Хижняк Інна Михайлівна

7 клас

Мацькович

Софія Петрівна

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 м. Суми

Учитель – Назаренко Людмила Григорівна

Сергієнко

Яна Вікторівна

Червоненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради 

Учитель – Вельможна Ірина Василівна

8 клас

Маринченко

Наталія Олексіївна

Слоутський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа             І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Волошка» Глухівської районної ради

Учитель – Непомняща Тамара Іванівна

  • серед учнів професійно-технічних навчальних закладів:

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Лопатова

Євгенія Вікторівна

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Хотінський професійний аграрний ліцей»

Викладач – Чубур Вікторія Леонідівна

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Богданов

Максим Сергійович

Державний навчальний заклад «Сумське міжрегіональне вище професійне училище»

Викладач – Салій Ольга Миколаївна 

  • серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації:

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Кладько

Тетяна Сергіївна

Вищий комунальний навчальний заклад Сумської обласної ради «Путивльський педагогічний коледж  імені С. В. Руднєва»

Волочаєва

Тетяна Володимирівна

Лебединське медичне училище імені професора М.І. Сітенка – комунальний заклад Сумської обласної ради

Викладач – Рудкіна Ганна Іванівна

  • серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації:

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Удовиченко

Богдана Яківна

Сумський державний університет

Викладач – Яременко Людмила Миколаївна

Зуєва

Марина Іванівна

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка

Викладач – Єременко Оксана Романівна

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Біленко

Валерія Олександрівна

Сумський державний університет

Викладач – Яременко Людмила Миколаївна

Шапаренко

Аліна Вікторівна

Державний вищий навчальний заклад «Українська академія банківської справи Національного банку України»

Викладач – Кулішенко Людмила Анатоліївна

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки  від 25 квітня 2014 року № 514 «Про підсумки 4-го (підсумкового) етапу ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості» робота Шеденко Зореслави Олексіївни, учениці     5 класу Берестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради «Веселкові акварелі Тарасового дитинства» (учитель – Шеденко Ніна Володимирівна) визнана переможцем!

Сумщина пишається переможцями фінальних етапів мовно-літературних конкурсів. Вдячні вчителям, викладачам, які запалюють рідним словом українську юнь. Наснаги, життєтворчості й нових перемог!

 

Переглядів: 599 | Додав: Alex | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz